Ďakujeme, že ste.

Odoslať Vašu recenziu
1
2
3
4
5
Odoslať
     
Zrušiť

Napíšte Vašu recenziu

Full Of Nature
Priemerné hodnotenie:  
 8 reviews
 by Žaneta

Vyskúšala som viacero produktov: šípkový krém i olej, balzám na pery, bylinné tinktúry, veľká spokojnosť, môžem iba odporučiť. 👍

 by michal

Šampuk výborne ošetrí vlasy, príjemná vôňa. Mne vyhovuje úplne 🙂

Balzam je naozaj balzam na moje pery 💫

 by Lia

"Balzam je jednoducho super, vydrží a hydratuje niekoľko hodín. Vôňa, ktorá mi pripomína čoko-pomaranč milku je tiež príjemná a nie prehnaná.Od dnes idem testovať levanduľový olej a už sa naň teším."

- Lia

 by Anonymous

"Zo začiatku je PAZUŠKA dosť voňavá/výrazná, preto som si vybrala rozmarín a nie levanduľu. Nie som taká nasladlá. Pri aktivite sa príjemne uvoľňuje a vonia, poobede už vôňu necítim, ale aj keď sa spotím, nesmrdím, takže za mňa spokojnosť. Krásne balenie, výhodná gramáž a hlavne nerobí fľaky na oblečení."

- Paťa

 by Anonymous

Bože voňavé, úžasné produkty vrelo odporúčam. Vyskúšala som voňavú pazušku a balzam na pery a veľká spokojnosť. Predtým som vyskúšala veľa balzamov, keďže mám problém, že sa mi rýchlo vysušujú pery, až mi praskajú a tento balzam je veru nad moje očakávania. Excelentná komunikácia, krásne balenie, rýchle dodanie, za mňa TOP.

- Denisa

 by Anonymous

"Otestované, výborná konzistencia, príjemná vôňa a funkčný spôsob zabalenia, keď z flaštičky nič nevyteká a nemastí sa. Odporúčam. 🙂

- Zuzana

 by Anonymous

Ďakujeme za smrekáčika. Tento čarovný sirup nám pomohol pri dýchacích problémoch a už na druhý deň som sa cítila lepšie a moje priedušky tiež. Tento rok určite minimálne jeden bude opäť v našej lekárničke.

- Zuzka

 by Anonymous

Testovala som nový prírodný repelent Hon na komáre v Thajsku a počas troch týždňov na mňa nesadol ani jeden komár otrava. Vďaka nemu bol každý večer pokojnejší, moja pokožka po celom dni na slniečku krásne hydratovaná a esenciálne oleje sa postarali o vôňu, takže mi jeden produkt nahradil tri.

- Rovena

Nákupný košík