Náš príbeh

Ahojte, voláme sa Pavla a Rovena. Naše priateľstvo nás spája už roky a vždy sme spoločne podľahli vášni, ktorá nám zmenila život. Od lásky k športu sme preliezli cez vrcholy vysokých hôr a dosadli na rozkvitnutej lúke. V tomto meditatívnom stíšení sme sa započúvali do zvukov prírody a začali sme načúvať vízií, ktorá sa potichúčky zakrádala formou prichádzajúcich myšlienok a nápadov. Niečo novo tvorivé v nás ožilo. Bol to dotyk s našou prirodzenou ženskou energiou, ktorá čakala na svoju chvíľu. Za krátko od tohto momentu začali klíčiť prvé semienka v podobe našich voňavo-liečivých výtvorov… 

Písal sa rok 2021 a my sme sa často túlali počas dlhej, krásnej, farebnej a voňavej jesene. Zbierali sme šípky a mrholilo. Zrodil sa nápad, ktorý mal byť len pre nás. Takto sa nám to udialo v živote už viac krát. A dnes by sme radi ponúkli aj tebe to, čo nám dáva zmysel.

Žijeme filozofiou, že vlastnou zmenou sa prirodzene deje aj zmena vo svete.

Kozmetický priemysel sa výrazne podieľa na znečisťovaní planéty a používaním našej novej kozmetiky sme o krôčik bližšie k šetrnejšiemu a udržateľnejšiemu životu na našej Zemi.

 Našimi ideami sú minimalizmus, autenticita, úcta a zdravie.

Preto sa aj ty nadýchni čistej prírody, rozmaznaj sa jej vôňami, dotkni sa svojej pokožky intenzívnejšie a vedomejšie, dopraj si čas vychutnávať, daj si výživu a prebuď svoje zmysly.

Naša kozmetika nikdy neublíži živej bytosti v testovacom laboratóriu. Snažíme sa, aby  nebola dôvodom znečistenia našich vzácnych vôd a Matky Zeme. Budeme sa snažiť budovať novú Full of Nature rodinu, ktorá spoločne bude prispievať k udržateľnejšiemu kráčaniu a zdravšej spoločnosti. Žiť zdravo je náš životný štýl, ktorý už roky kultivujeme.

Budeme len naďalej súčasťou prírodného sveta, kde Ťa srdečne pozývame. Radi by sme odovzdali túto krásnu zem našim deťom v takom stave, aby sme sa nemuseli hanbiť za spôsob, akým sme žili.

S láskou 

Pavla a Ro

Nákupný košík